První živé SOSp vysílání aneb nad dotazy diváků

První živé SOSp vysílání aneb nad dotazy diváků

Včera uplynuly tři měsíce od našeho založení. Původně jsme měli v plánu se s vámi potkat naživo hned v únoru a symbolicky odstartovat na neformálním setkání, kde bychom debatovali osobně tváří v tvář. Vzhledem k lockdownu, který stále trvá, jsme se rozhodli už déle nečekat a uspořádat živé vysílání pro veřejnost, abyste se mohli s námi setkat aspoň virtuálně a my mohli zodpovědět vaše dotazy.

Ve více než dvouhodinovém vysílání představili zakladatelé Daniel Vávra, Vlastimil Veselý a Marian Kechlibar cíle a aktivity #SOSp a odpovídají na dotazy skoro pěti set přítomných diváků. Moderovala Gabriela Sedláčková, diváky pozdravili také členové našeho poradního sboru Martina Kociánová a Stanislav Bernard.

Co chystáme v nejbližších týdnech? Jaké jsou případy nových forem cenzury, kterým čelí čeští občané? Jak se k problému staví jednotlivé parlamentní strany? Jak se lze postupujícímu omezování svobody projevu na sociálních sítích legislativně bránit?

Pokud to podmínky v létě dovolí, osobní setkání nad skleničkou vína ještě proběhne. Těšíme se především na diskusi s našimi dárci a podporovateli, abychom mohli probrat možnosti spolupráce a vůbec způsoby, jak bránit v dnešní divné době tu nejzákladnější svobodu, kterou máme.

Odpovědět

Váš email nebude zveřejněn.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..